donate.wikimedia.org
Loading…
(If the form does not load, your web browser may not be supported. Please try a different browser.)
Na co przeznaczona zostanie Twoja darowizna
Technologia: Serwery, łącza, konserwacja, rozwój. Wikipedia jest 5. najczęściej odwiedzaną stroną na świecie i działa wykorzystując ułamek tego, co inne wielkie serwisy internetowe.
Ludzie: Inne z 10 największych stron internetowych zatrudniają wielu pracowników. My zatrudniamy 400, sprawiając, że twoja wpłata to doskonała inwestycja w niezwykle wydajną niedochodową organizację.
Informacje o możliwości odliczenia od podatku
Nie sprzedajemy nikomu ani nie handlujemy Twoimi informacjami. Dokonując darowizny, zgadzasz się na udostępnienie swoich danych osobowych Wikimedia Foundation – organizacji non–profit, która obsługuje Wikipedię i inne projekty Wikimedia oraz jej dostawcom usług zgodnie z naszą polityką prywatności darczyńców. Wikimedia Foundation i jej dostawcy usług są zlokalizowani w Stanach Zjednoczonych i w innych krajach, których prawa dotyczące prywatności mogą nie być podobne do twoich. Aby uzyskać więcej informacji, przeczytaj naszą politykę prywatności darczyńców.
Darowizna comiesięczna będzie pobierana przez Wikimedia Foundation dopóki nie powiadomisz nas o jej odwołaniu. Będzie ona pobierana w tym samym numerze dnia miesiąca co pierwsza wpłata. W przypadku pierwszych wpłat w dniach 29, 30 lub 31 miesiąca, pobrana będzie ona ostatniego dnia miesiąca, bliżej oryginalnej daty. Jeżeli masz pytania - skontaktuj się pod adresem donate@wikimedia.org.
Masz problem z wykonaniem darowizny?Inne sposoby zrobienia darowiznyCzęsto zadawane pytania