donate.wikimedia.org
Loading…
(If the form does not load, your web browser may not be supported. Please try a different browser.)
На що буде використана ваша пожертва
Технології: сервери, широкосмуговий доступ, обслуговування обладнання, розвиток. Вікіпедія - один з 5-ки найпопулярніших сайтів у світі, але засоби на його підтримання складають лише малу частку від того, що витрачають інші провідні сайти.
Люди: iнші веб-сайти з 10-ки найкращих мають тисячі працівників. Ми маємо 400 працівників, що робить Ваші пожертви відмінним вкладенням у високоефективну некомерційну організацію.
Інформація про виключення податків
Ми нікому не продаємо і ні з ким не обмінюємося Вашою інформацією. Роблячи пожертву, Ви даєте згоду на повідомлення Вашої персональної інформації Фонду Вікімедіа (Wikimedia Foundation), некомерційній організації, яка підтримує роботу Вікіпедії (Wikipedia) та інших проектів Вікімедіа, а також його постачальникам послуг відповідно до нашої політики щодо жертводавців . Фонд Вікімедіа і його постачальники послуг знаходяться у Сполучених Штатах та інших країнах, де законодавство про недоторканність приватного життя може не бути рівнозначним відповідному законодавству, що діє у Вашій країні. Щоб отримати докладнішу інформацію, прочитайте нашу політику щодо жертводавців .
Фонд Вікімедіа списуватиме щомісячні платежі встановленого розміру з рахунків регулярних донорів у день здійснення першої пожертви, поки Ви не повідомите нас про припинення регулярних пожертв. Пожертви, зроблені 29, 30 або 31 дня місяця, у подальшому будуть списуватися в останній день коротшого місяця якомога ближче до початкової дати. Якщо у Вас виникли запитання, звертайтеся на donate@wikimedia.org.
Виникла проблема з пожертвуванням?Інші шляхи для пожертв Часті запитання