۱۵۲ زبان
ویکی‌پدیا:تکذیب‌نامهٔ عمومی: تفاوت میان نسخه‌ها
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد
نسخهٔ ‏۷ ژانویهٔ ۲۰۰۷، ساعت ۲۲:۲۷ (نمایش مبدأ)
حسام (بحث | مشارکت‌ها)
(کماکان ناقص)
→ تفاوت قدیمی‌تر
نسخهٔ ‏۷ ژانویهٔ ۲۰۰۷، ساعت ۲۲:۲۸ (نمایش مبدأ)
حسام (بحث | مشارکت‌ها)
جز
تفاوت جدیدتر ←
خط ۱:خط ۱:
__NOTOC____NOTOC__
<div style="text-align: center; font-size: x-large; padding: 1em;">ویکی‌پدیا هیچ تضمینی برای ‎اعتبار ارائه نمی‌دهد</div><div style="text-align: center; font-size: x-large; padding: 1em;">ویکی‌پدیا هیچ تضمینی برای ‎اعتبارش ارائه نمی‌دهد</div>
نسخهٔ ‏۷ ژانویهٔ ۲۰۰۷، ساعت ۲۲:۲۸
ویکی‌پدیا هیچ تضمینی برای اعتبارش ارائه نمی‌دهد

ویکی‌پدیا، دانشنامه‌ای با محتویات آزاد و حاصل کار داوطلبانهٔ مشارکت‌کنندگان آن است. هدف این پروژه ایجاد منبعی آزاد برای دانش بشری است. ساختار آن به گونه‌ای است که هرکسی که دسترسی به اینترنت داشته باشد می‌تواند محتویات آن را تغییر دهد. پس بدانید که هیچ مطلبی در اینجا پیدا نمی‌شود که به طور قطع مورد بازنگری افراد متخصص قرار گرفته باشد و بدون هیچ تردیدی صحیح و قابل اعتماد باشد.
این بدان معنا نیست که شما نمی‌توانید مطالب ارزشمند و صحیح بر روی ویکی‌پدیا پیدا کنید بلکه در بسیاری موارد می‌توانید. هرچند ویکی‌پدیا اعتبار اطلاعاتی که ارائه می‌شود را تضمین نمی‌کند. محتویات هر مقالهٔ آن ممکن است اخیراً تغییر یافته باشد و در آن خرابکاری صورت گرفته باشد و یا فردی غیر متخصص اطلاعات ناصحیحی در آن وارد کرده باشد.
این صفحه آخرین‌بار در ‏۷ ژانویهٔ ۲۰۰۷ ساعت ‏۲۲:۲۸ ویرایش شده‌است.
همهٔ نوشته‌ها تحت مجوز Creative Commons Attribution/Share-Alike در دسترس است؛ برای جزئیات بیشتر شرایط استفاده را بخوانید.
ویکی‌پدیا® علامتی تجاری متعلق به سازمان غیرانتفاعی بنیاد ویکی‌مدیا است.
سیاست حفظ حریم خصوصی
دربارهٔ ویکی‌پدیا
تکذیب‌نامه‌ها
نمای موبایل
توسعه‌دهندگان
آمار
بیانیهٔ کوکی

ایجاد حسابایجاد حسابورود()بیشتر بدانیدبحثمشارکت‌ها
صفحهٔ پروژهبحثخواندننمایش مبدأنمایش تاریخچهخواندننمایش مبدأنمایش تاریخچه
صفحهٔ اصلیرویدادهای کنونیمقالهٔ تصادفیکمک مالیتغییرات اخیرویکی‌نویس شوید!راهنماتماس با ویکی‌پدیاپیوندها به این صفحهتغییرات مرتبطبارگذاری پروندهصفحه‌های ویژهپیوند پایداراطلاعات صفحهآیتم ویکی‌دادهبارگیری به‌صورت PDFنسخهٔ قابل چاپویکی‌انبارمدیاویکیفراویکیویکی‌گونهویکی‌کتابویکی‌دادهویکی‌خبرویکی‌نبشتهرفتن به بالا