Обговорення користувача:Валентин

Матеріал з Вікіпедії — вільної енциклопедії.
Перейти до навігації Перейти до пошуку

Добридень, Валентин. Перенесіть, будь-ласка текст, який Ви додали в опиc Категорії:Всесвітня Історія в статтю Всесвітня історія (яка належить до даної категорії), або, наприклад, в статтю Найважливіші постаті Всесвітньої історії. Категорії на Вікіпедії служать для групування статей за даною темою і можуть містити лише короткий опис того, що саме в них зібрано з посиланням на більш детальну статтю (наприклад, Категорія:Географія). Це обмеження накладається з метою зробити Вікіпедію більш читабельною, оскільки за довгим текстом не видно які саме під-категорії/статті належать до даної категорії. Дякую, --OSt 15:05, 25 Трав 2005 (UTC).

  • Пробачте за затримку, поки що не зовсім розібрався. Зараз спробую все зробити -- Валентин.
  • Намучився, поки зробив, так і не зрозумівши, як то робиться. Здається наробив шкоди у Князівстві Литовському -- Валентин.
    • то нічого страшного. У випадках, коли помилково робиться якась зміна можна завжди скористатися відкатом. OSt 15:50, 1 Черв 2005 (UTC)
  • Дякую. Продовжимо.-- Валентин.

Сподіваюсь ви не проти, що я скопіював ваш текст з Найважливіші постаті Всесвітньої історії у статті Дарій І, Ксеркс тощо? Ilya 13:06, 3 Черв 2005 (UTC)

  • Звичайно, - ні. Я тільки радий, що хтось читає і розповсюждує факти всесвітної історії, бо здебільшого пишуть про історію України.-- Валентин.

Валентин, будь-ласка, додавайте нові статті у відповідну категорію, наприклад [[Категорія:Села України]], інакше вони будуть практично "невидимими". rosty 18:08, 17 Черв 2005 (UTC)

Ще маленьке зауваження, додавайте будь-ласка інформацію про місцезнаходження населених пунктів, інакше важко зрозуміти у якому регіоні України вони розташовані. rosty
  • Дякую за рекомендації. Я розумію, що все має бути систематиховане. Але є категорія Райони України і по тих районах мали би бути розподілені села, але коли я даю категорію певного району (наприклад, Турківського Львівської обл.), то стаття туди не потрапляє. А категорія Села України дуже велика, щоб туди заносити всі села. ОТ я дав статтю про три населені пункти у Стахановський район Луганської обл. і вони правильно потрапили у свю категорію - Стахановський район. Не розумію, чому так не є у Львівській обл. А щодо текстів по селах, то це тільки чорновий матеріал, який в мене є, пізніше я буду доповнювати.
    • Додавайте тег [[Категорія:Турківський район]], якщо посилання на категорію з'явиться червоним внизу сторінки, це означатиме що категорія поки що не існує. Перейдіть по цьому червоному посиланню та додайте тег категорії області [[Категорія:Львівська область]]. Якщо і ця категорія не існує, перейдіть по червоному посиланню внизу сторінки та додайте на сторінці категорії тег [[Категорія:Україна]]. Детальніше про категорії див. Довідка:Категоризація. rosty 14:08, 20 Черв 2005 (UTC)

Чесно кажучи, я нічого не зрозумів. Автора я зазначив. Він мені надав фотографію для використання і я її використовую в книзі, яку пишу. А для Вікіпедії ще треба якусь ліцензію. Не знаю, де її брати. Пробачте і робіть що хочете. Мені на тому не залежить

Стаття Індоєвропейці[ред. код]

На мою думку в статті міститься трохи дискутивного матеріалу, відносно якого ще не склалось однозначної думки серед науковців. Тут представлена лише одна з точок зору щодо походження і розселення індоєвропейців. Я зустрічав ще "анатолійську", "північнопричорноморську" та "навколочорноморську" теорії. Мабуть варто представити і інші точки зору або уникати дискусійних питань. В англійській версії статті http://en.wikipedia.org/wiki/Proto-Indo-European ці точки зору подаються.

Користувач:Yakudza

  • Я подав одну точку зору, бо то є моя точка зору, в якій я впевнений, бо до неї прийшов різними шляхами і вона входить в загальну теорію, яка має певну цілісність разом з матеріалами про тюрків, фінно-угрів, германаців, іранців, слов"ян і т д. Писати про те, що я вважаю помилковим мені якось не випадає. Дякую за увагу.

Авторське право на зображення[ред. код]

Валентин, я помітив що Ви завантажуєте фотографії відносно нові та із вказанням їх автора, але при цьому вказуєте що власність громадська. Чи означає це те, що автор явно дозволив їх передачу у громадський домен? rosty 14:08, 20 Черв 2005 (UTC)

  • Я головним чином беру фотки з мого сайту, куди автори дозволили їх поміщати при умові подання авторства.
    • На мій погляд це радше GFDL а не громадський домен. До речі, щоб задовольняти вимогам GFDL, Ви повинні мати явний дозвіл на розповсюдження зображень від авторів на цих умовах, оскільки дозвіл на розміщення на Вашому сайті може не означати дозволу на їх розміщення будь-де інде. Wikipedia:Запит на використання матеріалів, захищених авторським правом містить пояснення що ліцензія GFDL означатиме для власників фото- та відеоматеріалів. Якщо це можливо, то може додайте на свій сайт запит чи власники згодні надати свої матеріали на цих умовах. Це дозволить відділити зображення що їх дозволили розмістити на Вошому сайті від тих що їх дозволили поширювати без обмежень. Ця ліцензія передбачає зокрема що користувачі зобов'язані вказувати хто є автором. Якщо зображення можна поширювати на умовах GFDL, то додайте {{GFDL}}, на сторінку опису зображення. rosty 14:52, 20 Черв 2005 (UTC)
      • Чесно кажучи, я не зовсім зрозумів, у чому проблема. Якщо автори будуть мати претензії, то тільки до мене, тобто ризикую лише я. А оскільки то мої друзі, то претензій не буде, тим більше, що я їх питав.

Якщо ж претензії будуть до когось іншого, наприклад до адміністрації, то я можу ставити вказані коди: {{GFDL}}, це не складно. Я правильно зрозумів вимоги?

В принципі так, всі історія із авторськими правами якраз стосується того, щоб гарантувати відсутність претензій до Вікіпедії з боку власників авторських прав. Якщо Ви вказуватимете що автор зображення такий-то, що зображення поширюється на умовах GFDL за згоди автора, то це задовольнятиме вимоги Вікіпедії щодо захисту авторських прав. Наприклад, для Зображення:JezupilKlasht.jpg це би виглядало наступним чином:
смт Єзупіль.
Оборонний кляштор. 
Фото І. Кокотиня 2001 р. Використовується на умовах GFDL за згоди автора.
{{GFDL}}

rosty 15:24, 20 Черв 2005 (UTC)

Співпраця тижня[ред. код]

Запрошую приєднуватися Вікіпедія:Співпраця тижня#Категорія:Персоналії за алфавітом. Висловлюйте тут також свої зауваження та побажання --Tomahiv 18:48, 5 липня 2007 (UTC)[відповісти]

Про Хлодвіга[ред. код]

Querist 10:30, 8 грудня 2007 (UTC) Валентине, я так розумію, ви автор статті про Хлодвіга. Коли вона вже обрана гарною статтею, то в мене є пропозиція проставити тверді "ге" там, де вони потрібні. Скажімо, в самому імені Хлодвіґ. Вам не здається, що так буде ліпше з філологічної точки зору. Тільки одразу прошу не кажіть, що мовляв так пишуть у підручниках і словниках. На жаль, рівень мовної редактури більшості наукової літератури залишає бажати кращого і про букву "ґ" більшість редакторів та авторів забувають... :( (Тим часом я спробую підправити правописні неточності в тексті статті)[відповісти]

Вимога ліцензування[ред. код]

Шановний користуваче! Зображення, завантажені Вами у Вікіпедію, були або без ліцензії чи даних опису, неправомірного чи невідповідного ліцензування. Будь ласка, перевірте та пропишіть відсутні дані, чи, по можливості, замініть вільними медіями. Перевірити власні чи чужі медія можна по віднесенню до Категорія:Зображення_з_неясним_ліцензійним_статусом, засобами tools.wikimedia.de, вказавши свої дані, за допомогою внеску користувача (бічна панель; вибираючи відповідний простір). Зображення, помічені Вами як добропорядні, мають відповідати en:Wikipedia:Non-free use rationale guideline (Вікіпедія:Критерії обґрунтування добропорядного використання, буде перекладене згодом, як і шаблон для прописання цих даних). Невільні зображення, що не відповідають критеріям добропорядного використання, можуть бути вилучені після закінчення 7 діб (14 діб для зображення завантажених до 25 травня 2007 року) після дати установки шаблону. При зазначенні GFDL вказуйте автора та джерело.Albbot 18:49, 22 лютого 2008 (UTC)[відповісти]

Сумнівні медія:

  1. Image:Indoeuro.jpg
  2. Image:CopernicusUk.jpg
  3. Image:LuterUk.jpg
  4. Image:VovcheKostel.jpg
  5. Image:LimnaCerkva.jpg
  6. Image:BusovyskoCer.jpg
  7. Image:VerchniachkaCerMzh.jpg
  8. Image:KomarnykyDzMzh.jpg
  9. Image:HoloveckoCerk.jpg
  10. Image:HoloveckoStudnia.jpg
  11. Image:MatkivTrijciMZh.jpg
  12. Image:MjchnateCerkva.jpg
  13. Image:DovheMohUstian.jpg
  14. Image:ZhuravnoPamMZh.jpg
  15. Image:KulchyciCer.jpg
  16. Image:KozariDzv.jpg
  17. Image:JezupilKlasht.jpg
  18. Image:FrancisbyelgrecoUk.jpg
  19. Image:CharlemagneUk.jpg

Глобальний обліковий запис та можлива примусова зміна вашого імені користувача[ред. код]

Доброго дня! Розробники прийняли рішення, що з серпня глобальні облікові записи (SUL) будуть обов'язковими для всіх користувачів (про деталі можна дізнатися на m:Single User Login finalisation announcement/uk). Оскільки у вас досі не створено такого облікового запису, вам потрібно здійснити такі дії:

  • якщо всі облікові записи з ім'ям Валентин в інших проектах належать вам, вам необхідно відвідати сторінку Спеціальна:Об'єднання облікових записів та провести об'єднання облікових записів
  • якщо ви маєте облікові записи в проектах іншими мовами під тим самим ім'ям, але не маєте в налаштуваннях адреси електронної пошти або ця адреса відрізняється від зазначеної тут, вам обов'язково потрібно приєднати ці записи до серпня, інакше ці записи будуть примусово перейменовані, наприклад, на Валентин~enwiki
  • якщо ви редагуєте в проектах іншими мовами під відмінним ім'ям, і ви не бажаєте мати два глобальні облікові записи, вам необхідно привести облікові записи в усіх проектах до одного імені. Для інформації про перейменування в інших проектах відвідайте m:Index of pages where renaming can be requested та m:Changing username

Якщо ви не виконаєте цих дій до серпня, розробники можуть примусово перейменувати ваші облікові записи в українській Вікіпедії (на Валентин~ukwiki) або інших проектах.

Якщо ви маєте питання, можете звертатися до мене, або поставити ваші питання безпосередньо розробникам (англійською мовою) на сторінці m:Talk:Single User Login finalisation announcementNickK (обг.) 14:37, 19 травня 2013 (UTC)[відповісти]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:Z8HavarFed.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{GFDL-self}} для того, щоб ліцензувати файл під GFDL або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння. アンタナナ 08:36, 24 червня 2013 (UTC)[відповісти]

Запрошення на Вікіфлешмоб[ред. код]

Шановний(а) дописувачу української Вікіпедії Валентин!

В минулому ви створили 56 статей Вікіпедії та додали 248 кб вікітексту — це значний внесок, який ми цінуємо! Однак за перші три місяці 2014 року ви здійснили не більше 10 редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до першого Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбудеться у неділю 27 квітня 2014 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів та допомогти українській Вікіпедії сягнути півмільйона статей. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі чи поштою).

Акція присвячена пам'яті вікіпедиста Ig2000, який планував організувати цей захід, але дочасно загинув на Майдані 20 лютого…

Долучайтеся! --Amakuha (обговорення) 02:44, 24 квітня 2014 (UTC)[відповісти]


Доброго часу доби! До укрвікі підходять шаблони військових конфліктів з англійської вікі, тільки варто перекласти зміст — З повагою --Zvr (обговорення) 19:55, 1 травня 2014 (UTC) Доброго дня! Дякую за інформацію. Спробую використати.[відповісти]

Дякуємо за те, що ви завантажили на сервер Вікіпедії файл Файл:BenedictUk.jpg. Однак на сторінці опису файлу немає супровідної інформації щодо джерела, авторства та ліцензії або ця інформація неповна чи недостовірна. Якщо ви не є автором даного файлу, ви повинні якимось чином обґрунтувати свої права завантажувати його у Вікіпедію. Також у цьому випадку необхідно вказати джерело файлу, тобто дати посилання на сайт (або інше джерело), з якого ви взяли цей файл, а також умови використання файлів із вказаного сайту.

На сторінці опису файлу завжди вказуйте шаблон з ліцензією, під якою опубліковано цю роботу. Якщо ви є його автором, ви можете використати шаблон {{Cc-by-sa-3.0}} для того, щоб ліцензувати файл під CC-BY-SA, або {{PD-self}}. Щоб довідатись про те, які ще існують шаблони з ліцензіями, дивіться статтю Вікіпедія:Шаблони:Авторські права або Короткий довідник.

Якщо ви завантажили й інші файли, будь ласка, перевірте, скориставшись цим сервісом, чи зазначено на їхніх сторінках опису джерело, а також шаблон з ліцензією. Якщо статус завантажених вами файлів не з'ясується протягом 7 днів, адміністратори Вікіпедії будуть змушені вилучити завантажений вами файл із сервера.

Дякуємо за розуміння.

--FileReviewerBot (обговорення) 14:27, 4 червня 2014 (UTC) Доброго дня! Вказаного Вами файлу я не завантажував. Правда, я завантажував інші файли, до яких можуть бути подібні претензії. Ви можете викидати усе,що Вам не подоюається. Це все занадто складно для мене.[відповісти]

Запрошення на Вікіфлешмоб 2016[ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ка) української Вікіпедії Валентин!

В минулому ви створили 132 статті Вікіпедії та додали 842 кб вікітексту — це дуже значний внесок, який ми високо цінуємо! Однак за грудень та січень ви не здійснили жодних редагувань статей та не започаткували нових.

Тож запрошуємо долучитися до традиційного щорічного Вікіфлешмобу в українській Вікіпедії, який відбуватиметься протягом 29–31 січня 2016 — це гарна нагода створити нову статтю разом із сотнями інших користувачів. Охочі учасники акції зможуть отримати невеличкі сувеніри (особисто на вікізустрічі у вашому місті чи поштою). Долучайтеся!

P.S. Ідея проведення Вікіфлешмобів належить Ігорю Костенку, дописувачу Вікіпедії з Небесної сотні.

--Amakuha (обговорення) 22:14, 28 січня 2016 (UTC)[відповісти]

Нові зображення[ред. код]

Дякую, буду мати на увазі.

Це повідомлення відсилається користувачам,
що завантажують до Вікіпедії вільні файли
Якщо Ви завантажуєте файл з вільною ліцензією (не добропорядне використання!), рекомендуємо завантажувати нові зображення у Вікісховище. Таким чином, інші користувачі з інших мовних розділів Вікіпедії, а також інших проєктів Фонду Вікімедіа зможуть використовувати наші зображення, відповідно не буде потреби перезавантажувати файли з однієї мовної версії Вікіпедії до іншої. Радимо відразу категоризувати файли, а також ставити відповідну ліцензію. Файли без зазначеної ліцензії будуть вилучені. (Наприклад, для українських державних символів, знаків це {{PD-UA-exempt}}).

--FileReviewerBot (обговорення) 11:12, 30 січня 2016 (UTC) Дякую, буду мати на увазі.[відповісти]

Долучайтеся до Вікімарафону-2018: напишіть статтю до дня народження Вікіпедії![ред. код]

Афіша Вікімарафону
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Валентин!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2018, присвяченого 14-річчю української Вікіпедії!

Протягом чотирьох днів (27—30 січня 2018) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії багато нових статей, однак протягом останнього місяця ви мало редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей по всій Україні. Їх понад 50, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 08:38, 26 січня 2018 (UTC) Дякую за запрошення і я взявся писати статтю, але при перегляді написаного початкова інформація пропадає і замість неї приходить повідомлення: Нині на посаді На посаді з {{{початок_терміну}}} Про яку посаду мова? Людина давно померла. Намагався щось виправляти, видаляти - нічого не допомагає. Дуже шкода витраченого часу задурно.[відповісти]

Вікімарафон-2019: напишіть статтю до 15-річчя Вікіпедії й отримайте пам'ятний сувенір![ред. код]

Святковий логотип Вікіпедії
Святковий логотип Вікіпедії
Афіша Вікімарафону
Афіша Вікімарафону

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Валентин!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2019, присвяченого 15-річчю української Вікіпедії!

Протягом п'яти днів (26—30 січня 2019) сотні дописувачів створюватимуть нові статті у Вікіпедії, адже саме поповнення Вікіпедії новими статтями — найкращий спосіб привітати Вікіпедію з днем народження! Усі охочі учасники Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, ви напишете свою наступну статтю саме до дня народження Вікіпедії, долучившись до Вікімарафону? Тоді і ви привітаєте Вікіпедію новою статтею чи новими статтями, і Вікіпедія віддячить вам пам'ятним сувеніром )

Ви можете також долучитися до однієї з вікізустрічей. Вони проводяться по всій Україні від Ужгорода до Старобільська, тож, можливо, якась із цих зустрічей саме у вашому місті чи селищі? У гарній компанії приємніше писати статті, тож будемо раді бачити вас на зустрічі!

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) 15:11, 26 січня 2019 (UTC)[відповісти]


Буду думати.

Назви статей[ред. код]

Добрий день! Ви створили статтю із назвою "Ґласбренер Адольф". У мене є кілька зауважень щодо назви. Перше: якщо особа, про яку Ви пишете не східнослов'янського походження (тобто немає по-батькові), то стаття повинна називатися типу Ім'я Прізвище (уточнення, якщо воно потрібне). Тобто в даному випадку "Адольф Гласбренер". Також у назві статті небажано використовувати літеру "ґ". Докладніше: Вікіпедія:ІС. Також переглянувши Вашу сторінку обговорення (скорочення: СО), помітив, що Ви не знайомі із такими настановами як ВП:ОФО та ВП:ПІДПИС. Прошу Вас їх прочитати. Сподіваюся на розуміння і подальшу співпрацю.--DiMon2711 19:23, 26 січня 2019 (UTC)[відповісти]

Дякую за зауваження, але після Вашого втручання у мою роботу пропало усе продовження, яке я зробив у другому заході і витратив на нього багато часу. Це все таки марудна робота перекладати з німецької складні вирази і повторювати її другий раз не хочеться. Видавайте людині завершити свою роботу, а поті давайте критичні зауваження.

Дякую вам за написання статті! Я відновив додане вами продовження. Маленька порада: якщо ви ще не завершили роботу над статею, будь ласка, поставте вгорі статті шаблон {{у роботі}}: таким чином інші знатимуть, що статтю не варто редагувати, поки ви її не допишете. Ще раз дякую за участь! — NickK (обг.) 18:53, 30 січня 2019 (UTC)[відповісти]

Дякую за допомогу і роз'яснення. Зараз перевірю, як шаблон працює.

Стаття Кафедра (журнал), значний внесок до написання якої зробили Ви, була номінована на поліпшення. Якщо Ви зацікавлені у покращенні статті, будь ласка, подивіться на вказані недоліки на сторінці обговорення номінацій за 27 січня 2021, а краще — доопрацюйте статтю, щоб уникнути можливого її вилучення. --Gouseru Обг. 20:35, 27 січня 2021 (UTC)[відповісти]

Вікімарафон-2021: подаруйте Вікіпедії статтю до 17-річчя Вікіпедії![ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Валентин!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2021, який присвячений 17-річчю української Вікіпедії! До кінця тижня (від сьогодні, 28 січня, до неділі 31 січня включно) закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме Вікімарафон стане гарним приводом повернутися до наповнення Вікіпедії? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть у ці дні хоча б одну статтю, можуть отримати пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до онлайн-вікізустрічей. У п'ятницю та суботу пройдуть вебінари із редагування Вікіпедії, реєструйтеся на них тут. Також кожного дня з четверга по неділю о 18:00 можна буде долучитися до онлайн-консультації і поставити будь-яке запитання про Вікіпедію.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону 2021 11:54, 28 січня 2021 (UTC)[відповісти]

Не люблю писати у Вікіпедію, бо завжди хтось пхаєтьсяч у текст, перше я його закінчу. Підготовка статті довга робота і за цей час може пропасти інтернет, тому час від часу зберігаю текст у себе. Вже зарікався писати, але змусив таки закінчити сттаттю про свого друга.

Вікімарафон-2022: напишіть статтю з нагоди 18-річчя Вікіпедії![ред. код]

Шановний(а) дописувачу(ко) української Вікіпедії Валентин!

Запрошуємо долучитися вас до Вікімарафону-2022, який присвячений 18-річчю української Вікіпедії! Марафон триває до понеділка 31 січня включно, тож закликаємо усіх охочих привітати Вікіпедію з днем народження, написавши принаймні одну статтю.

Ви зробили значний і дуже цінний внесок до Вікіпедії, уже написавши до Вікіпедії десятки або навіть сотні нових статей, однак протягом останнього місяця, на жаль, ви зовсім не редагували Вікіпедію. Можливо, саме 18-річчя Вікіпедії стане нагодою написати нову статтю? ) Усі учасники та учасниці Вікімарафону, які напишуть хоча б одну статтю, отримають пам'ятні сувеніри.

Окрім створення статей, ви можете також долучитися до вікізустрічей, переважно онлайн, хоча в деяких регіонах карантинні обмеження дозволяють і офлайн. Детальніша інформація доступна тут: Вікіпедія:Вікімарафон 2022/Вікізустрічі.

Сподіваємося на вашу участь у Вікімарафоні! — NickK (обг.) від імені організаційного комітету Вікімарафону-2022 09:44, 29 січня 2022 (UTC)[відповісти]

Вітаю! Запрошую Вас взяти участь у вікі-тижні присвяченому баскетболу. На даний момент в україномовній Вікіпедії створено дуже мало статей на баскетбольну тематику. Так як баскетбол є досить популярним серед багатьох людей, мені здається, що просто необхідно зробити цей вид спорту відомим на теренах української Вікіпедії. З повагою, Tymothy34334072 16:51, 16 квітня 2022 (UTC)[відповісти]

Вікімарафон 2024 — відсвяткуймо 20 років української Вікіпедії разом[ред. код]

Наприкінці січня українська Вікіпедія відзначає своє 20-річчя: два десятиліття спільного росту, наповнення знаннями та розвитком. Ви входите до числа найактивніших авторів української Вікіпедії, створивши понад 100 статей — тож ви також зробили вагомий внесок до цього зростання й розвитку!

Ви можете долучитися до відзначення 20-річчя вікіспільнотою, де можна буде разом обмінятися спогадами й історіями: реєстрація в анкеті

  • Вівторок 30 січня о 18:00, онлайн
  • Субота 3 лютого о 13:00, офлайн у Києві

З 26 січня до 4 лютого також триває Вікімарафон 2024. Запрошуємо долучитися до створення статей у межах цьогорічної кампанії та отримати сувеніри з символікою Вікіпедії від громадської організації «Вікімедіа Україна»! Для цього потрібно створити хоча б одну статтю українською мовою та додати на сторінку обговорення шаблон {{Вікімарафон 2024}}. Для отримання сувенірів поштою слід записатися на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Учасники та учасниці .

Долучитися можна як онлайн, так і прийшовши на одну із офлайн-зустрічей. Цього року заходи Вікімарафону проходять у багатьох містах України та за кордоном. Повний список зустрічей організатори публікують на сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024/Вікізустрічі.

Детальну інформацію та умови кампанії ви можете подивитись на її сторінці Вікіпедія:Вікімарафон 2024.

Від імені організаційної команди Вікімарафону — NickK (обг.) 15:24, 27 січня 2024 (UTC)[відповісти]