Ми наймаємо на роботу!

Середа, 3 лютого 2010 р. | 10:38

Із задоволенням повідомляємо вам, що в Київському офісі компанії Google відкриті дві позиції: Account Manager і Account Strategist. Обидві позиції пов'язані з роботою з клієнтами, їх докладні описи знаходяться на цій сторінці: http://www.google.com.ua/intl/uk/jobs/


Якщо вас зацікавила будь-яка позиція з цих двох, ви можете надіслати нам заяву прямо зі сторінки Вакансій, або відправивши нам на адресу електронної пошти jobs@google.com своє резюме та супровідний лист. Дуже важливо: у випадку використання електронної пошти, обов'язково переконайтесь перед відправленням, що тема листа виключно містить назву позиції, на яку подаєтесь, а саме "Account Manager - Kiev", "Account Strategist - Kiev", і нічого іншого.



Google має офіси по всьому світу від Бангалора до Цюріха, але, незалежно від розташування, ми підтримуємо позитивну і надхненну атмосферу тим, що наймаємо талановитих людей, які поділяють наші погляди на новітні технології, і яким подобається брати участь в їх розробці та реалізації. Наші співробітники працюють у невеликих командах, вірячи в можливість технологій змінити світ, і їм однаково подобається як своє життя, так і робота.



Зовсім не обов'язково працювати в Силіконовій долині в Сполучених Штатах, щоб домогтися успіху в Google. Офіс Google незабаром відкриється в Києві, і для талановитих людей будуть надані нові можливості і великі перспективи для професійного росту. Робота в Google забезпечує творчу атмосферу, тому ми запрошуємо всіх впевнених у собі і хто бажає працювати в Google подати свої кандидатури на ці позиції. Станьте частиною нашої команди "першовідкривачів" в Україні.


Додатково: Також для мешканців України є вакансія в Дубліні - вона називається Online Sales and Operations Account Manager, і вона також пов'язана з підтримкою наших клієнтів і користувачів Adwords. Ті, хто бажає переїхати у далекі краї та працювати в українській команді в Google, можуть подати нам свої кандидатури онлайн за цим лінком, обравши українську мову як primary language speciality.


Автори: Команда рекрутингу компанії Google

Банківський перерахунок відтепер є доступним рекламодавцям Adwords в Україні

Четвер, 28 січня 2010 р. | 13:50

Ми постійно працюємо над тим, щоб розвивати та покращувати наші послуги рекламодавцям в Україні. І сьогодні ми дуже раді сповістити, що Google Adwords в Україні відтепер підтримує платежі за допомогою банківського перерахунку в гривнях.


При створенні нового акаунта в Adwords ви можете зараз вибрати банківський перерахунок для проведення платежів. Раніше ми приймали платежі лише по кредитних картках. Також для українських юридичних осіб при виборі цієї форми оплати буде забезпечуватись вірний та повний документообіг відповідно до місцевих бухгалтерських вимог до рекламних послуг, що надаються вам компанією Google.



Ця додаткова функціональність - важливий крок в нашій роботі з розвитку ринка Інтернет-реклами України. Ми будемо і надалі покращувати наші сервіси для клієнтів і партнерів, а в найближчому майбутньому плануємо запропонувати вам нові рішення.


Автори: Дмитро Шоломко, менеджер з розвитку бізнесу Google в Україні і Мет'ю Леске, менеджер по платіжним продуктам Google.

Google Карти приходять в Україну

Пʼятниця, 22 січня 2010 р. | 15:00

Ми раді повідомити вам про офіційний запуск сервісу Google Карти в Україні.

Сервіс Google Карти з розширеним функціоналом доступний за адресою maps.google.com.ua, версію для мобільних пристроїв можна завантажити на сторінці maps.google.com.ua/m.

Сервіс дозволить вам швидко знаходити адреси і дані про організації на онлайн-карті, прокладати маршрути між декількома пунктами призначення, створювати власні карти і навіть вбудовувати їх у свій сайт або ж блог.

Також у нас є прекрасна новина для українських компаній. Останнім часом споживачі все частіше шукають інформацію про товари і послуги саме в Інтернеті, і сервіс Google Карти - це також чудова можливість для комерційних організацій абсолютно безкоштовно збільшити свою онлайн-присутність. Додаючи найбільш актуальну інформацію про себе (за посиланням "Додайте свою рекламу на Карти Google") в Бізнес-центр Google (maps.google.com.ua/lbc), компанія може бути впевнена, що цільова аудиторія тепер зможе знайти її ще швидше.

Функція "Мої карти" дозволяє навіть користувачам, які не мають знань в області програмування, створювати свої власні карти, використовуючи набір простих інструментів, ділитися ними з друзями та близькими, а також публікувати їх на своєму сайті або блозі.

Для створення карт можуть застосовуватися і більш розвинені інструменти - за допомогою API служби Карт Google програмісти, веб-майстри і веб-дизайнери можуть вбудовувати Карти Google на свої сайти, а також розробляти нові сервіси на їхній основі. Більш детальну інформацію можна знайти за адресою: code.google.com/apis/maps

Ми маємо намір і надалі удосконалювати цей сервіс, так що сподіваємося і в подальшому радувати вас новими можливостями.

Увага! Захисти свій обліковий запис від шахрайства

Четвер, 17 грудня 2009 р. | 17:26


Щодня мільйони людей отримують "термінові" повідомлення з проханням вжити негайних заходів, щоб запобігти катастрофі. "Наш банк вводить нову систему безпеки. Негайно поновіть інформацію, інакше доступ до вашого облікового запису буде відключений" або "Ми не можемо перевірити вашу платіжну інформацію. Натисніть тут, щоб оновити свій рахунок".

Натиснувши на посилання в такому листі, користувач бачить знайому веб-сторінку, яку він відвідував раніше. Оскільки сторінка виглядає знайомою, користувач вводить на сайті своє ім'я, пароль або іншу конфіденційну інформацію. Таким чином, сторонні особи отримують всі необхідну інформацію для злому профілю, крадіжки грошових коштів, відкриття нової кредитної лінії та інше. Так користувач стає жертвою фішинг-атаки.

Концепція такої атаки проста: зловмисник маскується під знайому вам організацію в спробі виманити особисту (конфіденційну) інформацію. Так звані "фішери" можуть маскуватися під будь-якого відправника: банк, Google AdWords, сервіс онлайн-платежів і навіть уряд! І хоча деякі з таких нападів можна розпізнати неозброєним оком, багато з них є складними і добре побудованими схемами. Так, підроблені листи від "Вашого банку" можуть виглядати цілком реалістично, фіктивні cторінки входу в обліковий запис зазвичай здаються абсолютно справжніми.

Добра новина в тому, що ви можете уникнути фішинг-атаки, дотримуючись кількох простих правил:
- Не відповідайте на повідомлення, в яких вас просять повідомити особисту або фінансову інформацію або відомості про обліковий запис. Не натискайте на посилання в такому листі.
- Уважно перевіряйте заголовки повідомлень. Адреси в полях "Від" і "Зворотна адреса" повинні посилатися на одне і те ж джерело.
- Замість того, щоб натискати на посилання в тілі листа, набирайте адресу вручну в своєму браузері або користуйтесь закладками.
- Якщо ви знаходитесь на захищеній веб-сторінці, URL-адреса повинна починатися з "https", а також у вікні браузера має відображатися значок замка.
- Вчасно оновлюйте антивірусне програмне забезпечення, засоби захисту від шпигунського ПЗ, браузер, системи безпеки і регулярно виконуйте перевірку комп'ютера.
- Регулярно перевіряйте свої облікові записи на предмет несанкціонованих дій.
- Використовуйте браузер з фільтром проти фішинг-атак (Firefox, Internet Explorer або Opera).

Все звучить досить просто, чи не так? Основна порада: якщо хтось просить вас поділитися своєю особистою інформацією онлайн, уважно обміркуйте таке прохання. Це допоможе вам зберегти безпеку в мережі, а також вивести фішерів з бізнесу.

Автор: Галина Линник, AdWords Account Strategist

Google Zeitgeist 2009: Україна

Четвер, 10 грудня 2009 р. | 19:01

Завершується 2009 рік, і всі починають замислюватися про те, що він нам приніс а також складати його підсумки. Як і рік тому, ми приготували для вас рейтинг Google Zeitgeist: зібрали найпопулярніші пошукові запити українських інтернет-користувачів за 2009 рік, згрупували їх за декількома темами і зараз із задоволенням представляємо їх вам. У 2009 році Google зробив багато справ в Україні. Зокрема, ми запустили сервіс Новини Google і істотно просунулися з створенням Google Карт для України. Тому в рейтингах цього року ми представляємо не тільки дані, отримані з веб-пошуку. Розділи «Персона року» та «Подія року» включають найбільш популярні запити з сервісу Новини Google, а рейтинг найпопулярніших визначних пам'яток складений із об'єктів на Google Картах, які найчастіше шукали. Якщо спробувати провести невеликий аналіз даних, наведених нижче, можна зробити кілька цікавих висновків:

- Традиційно найпопулярнішими залишаються запити, пов'язані з комп'ютерними активностями. Перше місце займає запит - «завантажити», а «ігри», «фото», «фільми» знаходяться в першій п'ятірці.

- Соціальні мережі набувають все більшої популярності серед української інтернет-аудиторії. Як серед популярних, так і серед запитів, які найбільш швидко зростають, присутні дві соціальні мережі - «Одноклассники» і «В Контакті».

- Подією року без сумніву стало Євробачення. Воно зайняло перше місце в рейтингу «Події року», а його переможець Олександр Рибак став Персоною року. Цікаво, що свинячий грип так і не вийшов у лідери Подій року, в цьому рейтингу взагалі переважають спортивні (особливо футбольні) події.

- Приємно бачити, що український інтернет не поглинений політичною активністю: серед персон року всього четверо політиків, всі інші - діячі культури та спортсмени.

- Рейтинг «Персона року» так само нагадує нам про те, яких людей в цьому році ми втратили, і дає шанс ще раз згадати про них: про видатного актора Олега Янковського, гарного журналіста і відмінну людину Ігоря Пелиха.

- Серед найважливіших порад, які мешканці України хотіли отримати в Інтернеті, переважають позитивні, пов'язані з любов'ю і здоров'ям. З великим відривом лідирує питання «як правильно цілуватися?», Також варто відзначити поради про те, як завагітнити, кинути палити, назвати дитину.

- Рейтинг «Покупка року» не приніс сюрпризів, але все-таки приємно бачити, що книги займають у ньому досить високе місце: навіть вище ігрових приставок і тим більше дипломів :).

- Примітно, що до рейтингу популярних місць потрапила Прип'ять - покинуте місто в чорнобильській зоні, нагадування про жахливу трагедію. Але все ж наші користувачі налаштовані позитивно: вони шукають на картах такі популярні туристичні об'єкти та визначні пам'ятки, як Ейфелева вежа, Велика Китайська стіна, Сфінкс та інші.


Найпопулярніші

скачати

фото

погода

ігри

фільми

перекладач

«одноклассники»

новини

малюнки

«в контакте»


Ті, що найшвидше зростають

фільми онлайн

перекладач онлайн

«в контакте»

пошта

ігри безкоштовно

youtube

ігор пелих

місячний календар

«кремлевские курсанты»

lady gaga


Персона року

александр рибак

ігор пелих

юлія тимошенко

майкл джексон

наомі уоттс

арсеній яценюк

віктор ющенко

олег янковський

володимир і віталій кличко

юрій луценко


Подія року

євробачення 2009

кубок уєфа

ліга чемпіонів

формула 1

свинячий грип

день святого валентина

«україна має талант»

євро 2012

землетрус в італії

день землі


Найважливіші поради («Як» року):

правильно цілуватися

схуднути

кинути палити

заробити гроші

назвати дитину

завагітнити

набрати вагу

створити сайт

скласти резюме

дістати сусіда


Покупка року:

машина

ноутбук

мобільний телефон

квартира

телевізор

книга

ігрова приставка

диплом

холодильник

велосипед


Найпопулярніші місця на планеті:

статуя свободи

прип'ять

ейфелева вежа

біг бен

пентагон

білий дім

велика китайська стіна

гора еверест

кремль

сфінкс


Що таке Zeitgeist?

Zeitgeist (від нім «Дух часу») - цей дотепний інструмент допомагає відслідковувати, які пошукові запити стають популярними, а які втрачають популярність у певний період часу. У результаті аналізу та підрахунку тих чи інших запитів Zeitgeist наочно показує нам зріз сучасного життя: що цікаво людям сьогодні, і, навпаки, які теми стають для нас менш актуальними. Для складання рейтингів Zeitgeist Google використовує дані мільйонів запитів, які щодня роблять користувачі в усьому світі. На додаток до щорічного списку Zeitgeist, яка відображає найважливіші тенденції 2008 року, Google пропонує додаткові рейтинги, які дають уявлення про глобальні та регіональні тенденції. Інструменти Google Zeitgeist не можуть бути використані для визначення особи користувача, тому що для отримання даних Google використовує анонімні, агреговані підрахунки того, як часто користувачі задавали певний пошуковий запит протягом певного часу.


Автор: Дмитро Шоломко,менеджер з розвитку, Google Україна

Нові "Можливості": де взяти ідеї для отримання додаткового трафіку

Вівторок, 8 грудня 2009 р. | 13:16

В облікових записах AdWords з'явилася нова вкладка "Можливості", яка допоможе рекламодавцям з ідеями для отримання додаткового трафіку.

Вкладка "Можливості" - це домашня сторінка для оптимізації вашої рекламної кампанії. Використовуйте її, щоб швидко отримати варіації по потрібному ключовому слову і оцінити бюджет майбутньої рекламної кампанії. Ви також можете порівняти, до чого приведе реалізація різних ідей та експериментів, перш ніж запускати кампанії. Отже, якщо ви хочете збільшити список ключових слів для конкретного продукту або показувати ваші оголошення частіше за вже існуючим словами, вкладка «Можливості» - саме той ресурс, з якого можна почати.

Ми регулярно оновлюємо список ідей, тому періодично переглядайте вкладку "Можливості", щоб перевірити, як змінилися пропозиції щодо розвитку вашої рекламної кампанії.

Де знайти інші інструменти AdWords?
Щоб побачити повний список наявних інструментів, перейдіть на вкладку "Можливості" і натисніть на назву потрібного інструменту в правій частині екрана. Також можна натиснути на кнопку "Додаткові інструменти" внизу сторінки, щоб отримати повний список інструментів.

Автор: Галина Линник, AdWords Account Strategist

Налаштуйте пошук під себе

Понеділок, 7 грудня 2009 р. | 23:30

Ми раді повідомити вам про запуск нового інструменту - "Параметри пошуку". Пошукові налаштування, які доступні одразу на сторінці результатів пошуку, допоможуть вам аналізувати знайдену інформацію та легко отримувати саме ті дані, які вам потрібні. Ви отримаєте можливість фільтрувати, видозмінювати і досліджувати результати пошуку, щоб ще швидше і простіше знаходити те, що потрібно саме вам.

Пошукові налаштування дозволяють виділяти потрібні результати одразу кількома способами:

  • Перегляд сторінок із заданим типом контенту: ви можете вказати, що результати пошуку повинні містити тільки відео або тільки форуми. Наприклад, якщо ви шукаєте інформацію про певну марку автомобіля, то за допомогою одного кліку миші ви зможете перейти до списку обговорень цього автомобіля на різних форумах або обмежити результати пошуку сторінками, на яких знаходяться потрібні відео.
  • Перегляд схожих запитів: ви можете переглянути список запитів, близьких за змістом до вашого. Більше того, ви можете отримати візуальне подання взаємозв'язків між запитами, скориставшись опцією «Тематичне Коло».
  • Фільтр за датою: ви можете отримати найновіші результати, обмеживши пошук останнім днем, тижнем, роком або за заданим періодом часу.

Нові пошукові налаштування можуть бути особливо корисні у випадках, коли запит важко сформулювати у вигляді ключових слів (наприклад: «Покажіть мені обговорення премії Оскар в форумах»), а також коли необхідно вивчити тему більш широко або, навпаки, більш детально (наприклад, « Покажіть мені запити, які розкривають поняття 'альтернативні джерела енергії'»).


Нові можливості пошуку доступні з сьогоднішнього дня на сайті google.com.ua українською та російською мовами.

Щоб скористатися цією функцією, просто натисніть на посилання «Показати параметри», розташоване над результатами пошуку.

Отримуйте задоволення від швидкого і ефективного пошуку!


Автор: Оксана Команеску, команда якості пошуку