527 captures
01 Jul 2007 - 11 Feb 2021
APRMAYSEP
22
200820092010
About this capture
Політика конфіденційності щодо мобільних пристроїв
10 листопада 2008 року
На сторінці Політика конфіденційності Google та в інших наших примітках щодо політики використання продуктів Google міститься інформація про те, як ми використовуємо персональні дані, надані при користуванні продуктами й службами Google, включаючи будь-які мобільні продукти і пристрої Google. Крім того, тут знаходиться інформація щодо засобів дотримання конфіденційності при використанні мобільних продуктів і послуг.
Ми збираємо інформацію стосовно мобільних пристроїв
Використання
Надання спільного доступу до інформації та її подальше пересилання
Можливості вибору
При отриманні певних продуктів або послуг користувач може відмовитися від надання певних даних або відкриття спільного доступу до інформації. Він також може відмовитися від використання певних продуктів, послуг або функцій. Кожен продукт має довідкову сторінку, на якій описано ці та інші можливості.
Додаткова інформація
Компанія Google дотримується принципів забезпечення конфіденційності, передбачених поширеним в США положенням Safe Harbor ("безпечна гавань"). Докладніше про це положення та нашу реєстрацію див. на веб-сайті Міністерства торгівлі США
Додаткова інформація про різноманітні мобільні продукти та служби компанії Google доступна на сторінці mobile.google.com​.
Щоб отримати додаткову інформацію про заходи щодо збереження конфіденційності, перейдіть на сторінку повного опису політики конфіденційності Якщо у вас виникають питання щодо продукту чи вашого акаунта, відвідайте сторінку​Довідкового центру Google.
©2009 Google - Про Google - Умови використання - Політика конфіденційності