web.archive.org

APRMAYAPR
22
200820092013
30 captures
19 Dec 2008 - 09 Jun 2021
About this capture
 Поширені питання щодо засад політики дотримання конфіденційності для Історії веб-пошуку
Поширені питання щодо засад політики дотримання конфіденційності для Історії веб-пошуку
Яку інформацію необхідно надати, щоб зареєструватись для отримання послуги Історія веб-пошуку?
Яка інформація збирається під час користування послугою Історія веб-пошуку?
Як використовується зібрана інформація під час користування послугою Історія веб-пошуку?
Що трапиться, якщо призупинити чи видалити послугу Історія веб-пошуку або певні елементи?
1. Яку інформацію необхідно надати, щоб зареєструватись для отримання послуги Історія веб-пошуку?
Щоб отримати доступ до послуги Історія веб-пошуку, необхідно створити акаунт Google. Під час створення акаунта у вас буде запитана певна особиста інформація, у тому числі адреса вашої електронної пошти та пароль, які будуть зберігатися в системі у вигляді зашифрованих даних. Така інформація необхідна для захисту акаунта Google та вашої історії веб-пошуку від стороннього доступу.
2. Яка інформація збирається під час користування послугою Історія веб-пошуку?
При використанні послуги Історія веб-пошуку зберігає інформацію про вашу діяльність в Інтернеті, включаючи сторінки, які ви відвідали під час пошуку на Google. Щоб зробити пошук зручнішим і легшим для користування, із часом до цих даних увійде додаткова інформація про вашу діяльність в Google або інша надана нам корисна інформація. Щоб тримати вас у курсі всіх суттєвих змін, пов'язаних із послугою, розділ Політика дотримання конфіденційності Історії веб-пошуку буде час від часу оновлено. Також, як зазначено в основному розділі Політики дотримання конфіденційності Google, при використанні послуги Google ми збираємо додаткову інформацію, включаючи адресу вашого Інтернет-протоколу, тип і мову переглядача та один або декілька cookie-файлів, що можуть служити єдиним визначенням типу переглядача.
3. Як використовується зібрана інформація під час користування послугою Історія веб-пошуку?
Ця послуга використовує інформацію у вашій Історії веб-пошуку або іншу надану вами інформацію, щоб зробити пошук на Google зручнішим і легшим у користуванні разом із покращенням якості результатів пошуку та наданням корисних порад. Окрім того, із активуванням функцій Історії веб-пошуку інформацію, яку ми збираємо під час вашого користування послугою, може бути розподілено між усіма нашими послугами, щоб забезпечити легку інтеграцію та якість послуг. Цю інформацію не буде розголошено іншим компаніям або особам, за винятком особливих обставин, описаних в основному розділі Політики дотримання конфіденційності Google, або з вашої згоди.
4. Що трапиться, якщо призупинити чи видалити послугу Історія веб-пошуку або певні елементи?
Ви можете тимчасово або назавжди припинити зберігання інформації щодо вашої діяльності в Інтернеті в Історії веб-пошуку або видалити окремі елементи, як описано в Довідці Історії веб-пошуку​. Якщо видалити певні елементи, їх буде видалено з послуги, тобто вони стануть недоступні для використання з метою покращення якості користування пошуком в Інтернеті. Оскільки така практика є поширеною в цій галузі, Google із метою контролю даних і покращення якості послуг для користувачів також підтримує систему ведення окремих журналів. Наприклад, ми використовуємо цю інформацію з метою контролю нашої системи об'яв, а також для того, щоб зрозуміти, які функції є найбільш популярними серед користувачів, покращити якість результатів пошуку та сприяти захисту вразливих місць, наприклад попереджати несанкціонований доступ до послуги.
©Google 2008 р. - Домашня сторінка Google - Про Google
Історія веб-пошукуДовідкаПолітика дотримання конфіденційності