15 Feb 2011 - 17 Jan 2022
JUNJULAUG
02
201620172018
h
Bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz
Al Jazeera Türk Dijital’deki ekibimiz, geçtiğimiz birkaç yıl boyunca gerek Türkiye’den gerekse dünyadan son dakika haberlerini, özel dosyaları ve önemli gelişmeleri sizlerle ulaştırmak için çalıştı. Kaliteli, bağımsız ve itibarlı gazeteciliğe olan desteğinizden ötürü sizlere teşekkür ederiz.
Üzülerek belirtmek isteriz ki, Al Jazeera Media Network’ün yürütmüş olduğu iş gücü optimizasyonunun bir parçası olarak, Al Jazeera Türk Digital’in faaliyetleri 3 Mayıs 2017 tarihi itibariyle sona erecektir. Kararımız, her ne kadar dünya çapında medya endüstrisinde meydana gelen gelişmelerle uyumlu olsa da, alınması zor bir karar olmuştur. Al Jazeera Media Network olarak, Al Jazeera Türk Digital’deki çalışma arkadaşlarımıza bağlılıkları, fedakarlıkları ve profesyonellikleri için teşekkür ediyoruz.
Türkiye, hem kendi topraklarındaki hem de komşu ülkelerdeki haberlerin dünyaya aktarılması bakımından Al Jazeera Media Network için halen büyük önem arz etmektedir. Al Jazeera Türk Digital faaliyetlerine devam etmeyecek de olsa, Al Jazeera Media Network bölgedeki güncel haberleri ve görüşleri yayınlamaya, Türkiye ve geleceği ile bağlı olmaya devam edecektir.
Saygılarımızla,
Al Jazeera Media Network
Anasayfaya devam edin
 
Ana sayfa
AJT Özel
İnsan
Haber
Ortadoğu
Görüş
Spor
Belgesel
Kural ve Politikalar
Facebook Twitter Google Plus YouTube RSS
© 2016 Al Jazeera Media Network
Ana sayfaAJT ÖzelAl Jazeera - Özel HaberlerDosyaBlogÜlke profilleriPortrelerİnteraktifKronolojiHaber analizİnsanHaberTürkiyeOrtadoğuBalkanlarKafkasyaOrta AsyaAvrupaAmerikaEkonomiSporEğitimSağlıkKültür-SanatBilim-TeknolojiMuhalifler Astana'ya katılımı askıya aldıOrtadoğuGörüşSporFutbolBasketbolTenisDiğer sporlarPortrelerEuro 2016Rio 2016BelgeselAl Jazeera ÖzelYeniden YeryüzüRenkli DünyalarKültürel DanslarBayrakların TarihiWeb Belgesel
Ana sayfaAJT ÖzelİnsanHaberOrtadoğuGörüşSporBelgesel