خانه
میز خدمت
انتشارات
آموزش/ پژوهش
مجموعه ها
مراجعه و بازدید
درباره ما
ارتباط
اخباراخبار سازمانی
به همت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران:
همزمان با چهلمین سالگرد شهید مدنی بیش از 4 هزار جلد کتاب در استان همدان توزیع شد

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۶/۲۰ - ۱۴:۵۰:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۶/۲۰ - ۱۵:۹:۵

همزمان با چهلمین سالگرد شهادت آیت الله مدنی ، بیش از 4 هزار کتاب از تازه‌های نشر کشور، از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی و با همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان به مناطق محروم و اداره کل زندان‌های استان همدان اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، به منظور ارتقا سطح فکری جامعه هدف، ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در مناطق محروم و کم برخوردار، آشنایی آسیب دیدگان جامعه با فرهنگ مطالعه، بیش از 4 هزار کتاب از تازه‌های نشر کشور، از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی و با همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان همدان به مناطق محروم و اداره کل زندان‌های استان همدان اهدا شد.
میثاق گودرزی مدیر کل اسناد و کتابخانه ملی منطقه غرب کشور درباره کتاب‌های اهدایی این سازمان گفت: همزمان با چهلمین سالگرد شهادت آیت الله مدنی این مجاهد و عالم وارسته و در راستای اهداف پویش  کتاب در حرکت با شعار کتاب بخوان و به دیگری بسپار، کتابخانه‌های منطقه غرب کشور  4 هزار و 200 جلد کتاب از آخرین کتب منتشر شده کشور از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، در مناطق محروم و کم برخوردار و اداره کل زندان های استان همدان توزیع شد.
وی اضافه کرد: این کتاب‌ها شامل کتاب‌های عمومی، قصه و رمان، علمی، اخلاقی، مذهبی و موضوعات متنوع است که امیدواریم مورد استفاده و توجه مخاطبان قرار گرفته و تاثیر مفید داشته باشد.
وی افزود: باور دارم که تنها عامل برون رفت جامعه از مصائب و مشکلات پیش رو، ارتقاء سطح فرهنگ است و با توجه به اینکه شهید محراب آیت الله مدنی(ره)، مطالعه و آگاهی را یکی از ارکان اساسی تعلیم و تربیت برمی‌شمرد، با هدف حرکت در مسیر اندیشه‌های وی، این کتاب‌ها در دسترس جامعه هدف قرار گفت.
گودرزی با بیان اینکه از ابتدای سال تاکنون بیش از 10 هزار جلد کتاب به کتابخانه‌های عمومی توزیع شده است از استمرار این حرکت تا پایان سال خبر داد.
لازم به توضیح است یک هزار جلد از کتاب‌های اهدایی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران به زندان‌ها و بیش از 3 هزار جلد کتاب به مناطق محروم ارسال شده است.
پایان خبر//
نسخه قابل چاپ‎ 
 

294 مشاهده
دیگر اخبار
صفحه 1 از 277
قبلی
بعدی

پیوندها
دفتر مقام معظم رهبری
نهاد ریاست جمهوری
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
وبسایت اکو
وبسایت سواربیکا
سایر پیوندهای مفید
نشانی
ساختمان كتابخانه ملی : تهران، بزرگراه شهيد حقانی، بعد از ايستگاه مترو حقانی، خروجی كتابخانه ملی
ساختمان آرشيو ملی : تهران، بزرگراه حقانی (شرق به غرب)، نبش خیابان کوشا، روبروی ورزشگاه شهید کشوری، ساختمان آرشیو ملی
تلفن گویا : 81620-021
کليه حقوق اين سايت برای سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران محفوظ است‎ 
پست الکترونیکی وب سایت : webmaster@nlai.ir
 
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید :
بر پایه پورتال سازمانی توکا