خانه
میز خدمت
انتشارات
آموزش/ پژوهش
مجموعه ها
مراجعه و بازدید
درباره ما
ارتباط
اخباراخبار سازمانی
فعالیت اداره روابط عمومی به تصویر کشیده شد

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۷/۱۴ - ۱۲:۱۱:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۷/۱۴ - ۱۲:۱۹:۵۳
فعالیت اداره روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با عنوان «99 ثانیه با حافظان میراث مکتوب ایران» تولید و منتشر شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، فیلم‌های 99 ثانیه‌ای با هدف آگاهی‌بخشی و شناساندن فعالیت بخش‌های مختلف آرشیو ملی و کتابخانه ملی به مخاطبان و تبیین داشته‌های میراث مکتوب کشور در حافظه ملی ایرانیان تولید و منتشر می‌شود.
آخرین قسمت از این مجموعه به فعالیت اداره روابط عمومی زیرمجموعه حوزه ریاست، روابط عمومی و امور بین الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران با مدیریت علی اسدی اختصاص دارد.
اسدی در مجموع این ویدئوها که در 2 بخش تولید و منتشر شده است، درباره فعالیت های اداره روابط عمومی در بخش های مختلف، فراورده های خبری، تبلیغات و چاپ، تولیدات رسانه و غیره سخن گفت. 
رییس اداره روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران تاکید کرد در حوزه روابط عمومی تلاش شده مدیریت چرخه اطلاعات و ارتباط تاثیرگذار با رسانه به عنوان پل واسط بین این سازمان با مجموعه مخاطبان به خوبی به انجام برسد.
 طرح «99 ثانیه با حافظان میراث مکتوب ایران» در پاسخ به نیازسنجی مخاطبان، با ساختار امروزی، ضرباهنگ سریع با بهره‌گیری از عکس، ویدئو، گرافیک، موشن‌گرافیک، مصاحبه و متن‌های حاوی اطلاعات مربوطه است که بدون برون‌سپاری و بدون هزینه تولید و فقط با اتکا، ابتکار و مهارت کارشناسان اداره‌کل حوزه ریاست، روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران تولید می‌شود.
مجموعه فیلم‌های 99 ثانیه به عنوان بخشی از تاریخ شفاهی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و میراث مکتوب کشور پس از پخش و انتشار، آرشیو شده و برای علاقه‌مندان و پژوهشگران قابل دسترس خواهد بود.
نسخه قابل چاپ‎ 
 

237 مشاهده
دیگر اخبار
صفحه 1 از 279
قبلی
بعدی

پیوندها
دفتر مقام معظم رهبری
نهاد ریاست جمهوری
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
وبسایت اکو
وبسایت سواربیکا
سایر پیوندهای مفید
نشانی
ساختمان كتابخانه ملی : تهران، بزرگراه شهيد حقانی، بعد از ايستگاه مترو حقانی، خروجی كتابخانه ملی
ساختمان آرشيو ملی : تهران، بزرگراه حقانی (شرق به غرب)، نبش خیابان کوشا، روبروی ورزشگاه شهید کشوری، ساختمان آرشیو ملی
تلفن گویا : 81620-021
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید : 
کليه حقوق اين سايت برای سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران محفوظ است‎ 
پست الکترونیکی وب سایت : webmaster@nlai.ir
 
 
بر پایه پورتال سازمانی توکا