خانه
میز خدمت
انتشارات
آموزش/ پژوهش
مجموعه ها
مراجعه و بازدید
درباره ما
ارتباط
اخباراخبار سازمانی
اشرف بروجردی در طرح «99 ثانیه با میراث بانان مکتوب ایران» درباره سازمان اسناد و کتابخانه ملی سخن گفت

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۵/۱۲ - ۱۱:۱۷:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۵/۱۲ - ۱۱:۱۸:۴۵
اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران در طرح «99 ثانیه با میراث بانان مکتوب ایران» درباره رسالت ذاتی این سازمان به عنوان میراث دار حافظه ملی ایرانیان سخن گفت.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، فیلم‌های 99 ثانیه‌ای با هدف آگاهی‌بخشی و شناساندن فعالیت بخش‌های مختلف آرشیو ملی و کتابخانه ملی به مخاطبان و تبیین داشته‌های میراث مکتوب کشور در حافظه ملی ایرانیان تولید و منتشر می‌شود.
جدیدترین ویدئو «99 ثانیه با میراث بانان مکتوب ایران»، به صحبت‌های اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران اختصاص دارد.
بروجردی درمجموع این ویدئوها که درسه بخش تولید و منتشر شده است درباره رسالت ذاتی این سازمان به عنوان میراث دار حافظه ملی ایرانیان،‌ کارکرد و عملکرد بدنه تخصصی سازمان در بخش‌های مختلف، استانداردسازی منابع خطی، کتابی و سندی و بهره بردن از فناوری‌های جدید در حوزه دیجیتال سازی منابع صحبت کرده است.
طرح «99 ثانیه با حافظان میراث مکتوب ایران» در پاسخ به نیازسنجی مخاطبان، با ساختار امروزی، ضرباهنگ سریع با بهره‌گیری از عکس، ویدئو، گرافیک، موشن‌گرافیک، مصاحبه و متن‌های حاوی اطلاعات مربوطه است که بدون برون‌سپاری و بدون هزینه تولید و فقط با اتکا، ابتکار و مهارت کارشناسان اداره‌کل حوزه ریاست، روابط‌عمومی و امور بین‌الملل سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران تولید می‌شود.
مجموعه فیلم‌های 99 ثانیه به عنوان بخشی از تاریخ شفاهی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران و میراث مکتوب کشور پس از پخش و انتشار، آرشیو شده و برای علاقه‌مندان و پژوهشگران قابل دسترس خواهد بود.
پایان خبر//
نسخه قابل چاپ‎ 
 

440 مشاهده
دیگر اخبار
صفحه 1 از 277
قبلی
بعدی

پیوندها
دفتر مقام معظم رهبری
نهاد ریاست جمهوری
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
وبسایت اکو
وبسایت سواربیکا
سایر پیوندهای مفید
نشانی
ساختمان كتابخانه ملی : تهران، بزرگراه شهيد حقانی، بعد از ايستگاه مترو حقانی، خروجی كتابخانه ملی
ساختمان آرشيو ملی : تهران، بزرگراه حقانی (شرق به غرب)، نبش خیابان کوشا، روبروی ورزشگاه شهید کشوری، ساختمان آرشیو ملی
تلفن گویا : 81620-021
کليه حقوق اين سايت برای سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران محفوظ است‎ 
پست الکترونیکی وب سایت : webmaster@nlai.ir
 
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید :
بر پایه پورتال سازمانی توکا