خانه
میز خدمت
انتشارات
آموزش/ پژوهش
مجموعه ها
مراجعه و بازدید
درباره ما
ارتباط
اخباراخبار سازمانی
گزارش عملکرد اداره پذیرش و عضویت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران؛
بیش از 2100 نفر در 5 ماه اول سال جاری عضو کتابخانه ملی شدند

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۶/۲۷ - ۱۰:۳۳:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۶/۲۷ - ۱۳:۲۱:۵۴
رئیس اداره پذیرش و عضویت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران از عضویت بیش از 2100 نفر، در 5 ماهه نخست سال 1400 برای بهره گیری از امکانات سازمان از جمله امانت کتاب، نشریات، پایان نامه‌ها، استفاده از تالار رقومی، اینترنت و شیفت شب سازمان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، حمیده اسلامی رئیس اداره پذیرش و عضویت سازمان با اعلام این خبر گفت: تعیین سطح عضویت در سازمان اسناد و کتابخانه ملی براساس مدرک تحصیلی و طبق آیین نامه عضویت سه گروه ویژه، پژوهشی و عادی است و تعداد اعضای جدید از ابتدای سال ۱۴۰۰ تا ‍پایان مرداد ماه، دو هزار و ۱۰۶ نفر و تمدید کارت اعضا دو هزار و۸۲۵ نفر بوده است.
رئیس اداره پذیرش و عضویت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران تصریح کرد: همچنین این اداره وظیفه صدور، تمدید و تعویض کارت عضویت اعضا را بر عهده دارد و با ایجاد رمز عبور و شناسه کاربری برای مراجعان، شرایط استفاده از امکانات سازمان از جمله امانت کتاب، نشریات، پایان نامه‌ها، استفاده از تالار رقومی و اینترنت و شیفت شب فراهم می‌شود.
وی ادامه داد: همچنین مهمترین فعالیت‌ اداره عضویت شامل پذیرش پژوهشگران و انجام مصاحبه با متقاضیان برای برآورده کردن نیازهای پژوهشی، بررسی و احراز شرایط مراجعان از جهت دارا بودن شرایط عضویت و بررسی مدارک، راهنمایی مراجعان برای ثبت نام و مطلع کردن از آیین نامه عضویت و در نهایت تایید عضویت و صدور کارت جدید برای متقاضیان است.
لازم به توضیح است، براساس جدیدترین آمار اداره پذیرش و عضویت سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، تا اواسط شهریور سال 1400، بیش از 248 هزار نفر کارت عضویت دریافت کرده اند.
پایان خبر//
نسخه قابل چاپ‎ 
 

350 مشاهده
دیگر اخبار
صفحه 1 از 277
قبلی
بعدی

پیوندها
دفتر مقام معظم رهبری
نهاد ریاست جمهوری
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
وبسایت اکو
وبسایت سواربیکا
سایر پیوندهای مفید
نشانی
ساختمان كتابخانه ملی : تهران، بزرگراه شهيد حقانی، بعد از ايستگاه مترو حقانی، خروجی كتابخانه ملی
ساختمان آرشيو ملی : تهران، بزرگراه حقانی (شرق به غرب)، نبش خیابان کوشا، روبروی ورزشگاه شهید کشوری، ساختمان آرشیو ملی
تلفن گویا : 81620-021
کليه حقوق اين سايت برای سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران محفوظ است‎ 
پست الکترونیکی وب سایت : webmaster@nlai.ir
 
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید :
بر پایه پورتال سازمانی توکا