خانه
میز خدمت
انتشارات
آموزش/ پژوهش
مجموعه ها
مراجعه و بازدید
درباره ما
ارتباط
اخباراخبار سازمانی
گزارش عملکرد نیم سال اول سال جاری/
امکان دسترسی به منابع تخصصی در سرای پژوهش کتابخانه ملی برای 64 پژوهشگر فراهم شد

تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۷/۱۴ - ۱۰:۳۸:۰
آخرین تاریخ بروزرسانی: ۱۴۰۰/۷/۱۴ - ۱۰:۳۹:۵۱

به منظور فراهم آوردن امکان تخصصی پژوهش برای محققان از منابع کتابخانه ملی ایران، بیش از 60 محقق در نیم سال نخست سال جاری از فضای سرای پژوهش استفاده کرده اند.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، به منظور فراهم آوردن امکان تخصصی پژوهش برای محققان و ‍‍‍پژوهشگران از منابع کتابخانه ملی ایران، 64 محقق در نیم سال نخست سال جاری از فضای سرای پژوهش استفاده کرده اند.
براساس آمار ارائه شده از اداره کل اطلاع رسانی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، از میان 64 پژوهشگر، ۷ نفر از محققان عضو هیات علمی، ۳۷ پژوهشگر در مقطع دکتری تخصصی و ۲۰ محقق در مقطع کارشناسی ارشد از سرای پژوهش بهره برده اند. 
همچنین کاربری این فضا برای تکمیل رساله دکتری برای ۲۶ پژوهشگر ، طرح پژوهشی برای ۲۰ محقق و تدوین و تالیف کتاب برای ۱۸ پژوهشگر بوده است. 
لازم به توضیح است پژوهشگرانی که از اعضای هیات علمی دانشگاه ها، موسسات آموزشی و پژوهشی، دانشجویان دكتری كه پروپوزال دكتری آنها تصویب شده است و یا قرارداد طرح پژوهشی با یک سازمان و یا نشر كتاب با یک ناشر دارند؛ می توانند از سرای پژوهش استفاده کنند.
پژوهشگران و محققانی که حداقل یكی از شرایط شرح داده شده را دارند، می توانند با ارسال ایمیل به آدرس: Researchroom@nlai.ir درخواست خود را ارسال کنند و کارشناسان کتابخانه ملی بعد از بررسی درخواست ها، تایید یا عدم تایید را با ارسال ایمیل به اطلاع متقاضیان می رسانند  و در صورت دارا بودن شرایط پس از قرار گرفتن در نوبت، اتاق پژوهش به آنها اختصاص داده می شود.
همچنین جهت دریافن اطلاعات تکمیلی می توانند به صفحه سرای پژوهش در وب سایت کتابخانه ملی ایران به آدرس https://www.nlai.ir/research-topic مراجعه کنند.
نسخه قابل چاپ‎ 
 

292 مشاهده
دیگر اخبار
صفحه 1 از 279
قبلی
بعدی

پیوندها
دفتر مقام معظم رهبری
نهاد ریاست جمهوری
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
وبسایت اکو
وبسایت سواربیکا
سایر پیوندهای مفید
نشانی
ساختمان كتابخانه ملی : تهران، بزرگراه شهيد حقانی، بعد از ايستگاه مترو حقانی، خروجی كتابخانه ملی
ساختمان آرشيو ملی : تهران، بزرگراه حقانی (شرق به غرب)، نبش خیابان کوشا، روبروی ورزشگاه شهید کشوری، ساختمان آرشیو ملی
تلفن گویا : 81620-021
ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید : 
کليه حقوق اين سايت برای سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران محفوظ است‎ 
پست الکترونیکی وب سایت : webmaster@nlai.ir
 
 
بر پایه پورتال سازمانی توکا